Şişli Sanal Ofis

GÜVENLİ ADRESİN , DEĞİŞMEYEN ADRESİ

Şeyma KAŞIK - Aleyna YIKAR

Şişli iTower

İŞ ADRESİNİZ ŞİŞLİ DE OLSUN ! Her girişimcinin bir şirkete,her şirketinde bir adrese ihtiyacı vardır.İster freelancer çalışın, ister kurumsal bir şirket olun, şirketinizin yasal adresini, iş dünyasının merkezlerinden biri olan,Şişli I Tower Bomonti de gösterebilir,SanalOfisOnline ile şirketiniz için profesyonel imaj sağlayabilirsiniz. 
KOLAY VE ULAŞILABİLİR LOKASYONYON Şişli Ofisimiz Bomontide olup Metrobüse 10 Dk yürüme mesafesindedir.İster aracınızla isterseniz toplu taşıma ile ofisimize kolayca ulaşabilirsiniz. 
KİRACININ KİRACISI OLMAYIN! Ticari hayatta Güven herşeyden önce gelir.SanalOfisOnline kendisine ait gayrimenkulleri kullanarak, sizlere güvenilir adres hizmeti verir. Kısaca sizi asla yarıyolda bırakmaz. 
MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN ! SanalOfisOnline ile maaliyetlerinizde yüksek tasarruf sağlarsınız. Sadece ofis kirası değil; Aynı zamanda stopaj,aidat,sekretarya, su,elektrik,internet,telefon mutfak ve temizlik gibi diğer giderleride yüklenmemiş olursunuz. 
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN… SanalOfisOnline sizlere günlük iş akışınızı asiste etmek için profesyonel ekip ile hizmet sunmaktadır. Resmi kurum yoklamaları,her türlü resmi belge,tebligat posta ve kargolarınız tarafımızca yönetilip size geri dönüş sağlanır. Böylece size sadece işinize odaklanmak kalır. 
ARTIK TOPLANMA ZAMANI… Tam donanımlı, fiziksel ve teknolojik altyapısı hazır toplantı salonlarında misafirlerinizi ağırlayabilir, başarılı iş toplantıları yapabilirsiniz. ESNEK ÖDEME AVANTAJLARI Kendinize uygun hizmet paketini tercih edebilir.Nakit veya Kredi Kartınız ile taksitlendirme yapabilirsiniz. 
KİRACININ KİRACISI OLMAYIN… GÜVENLİ ADRESİN, DEĞİŞMEYEN ADRESİ…
 

Sanal ofisten fazlası var.

check

Yasal Adres Destek Hizmeti

check

Yemekli Şirket Toplantıları

check

Hazır Ofis

check

Kamera Sistemi

check

Posta – Kargo Karşılama

check

Kolay Ulaşım

check

Telefon Tahsisi

check

LCD Ekran

check

Sanal Asistanlık Hizmeti

check

Yazıcı

check

Toplantı Odası